درباره ما / درباره ما

 باسلام خدمت شما بازدیدکننده محترم سایت فعالان ساختمانی

شاید نیاز باشد که بدانید:

سایت  www.Bamack.ir   به عنوان یک سایت اطلاع رسانی و نمایشگاهی برای تبلیغات مرتبط با صنعت ساختمان می باشد.

هدف این مجموعه اطلاع رسانی قیمت ها و فعالیت ها ی مرتبط با صنعت ساختمان می باشد که جز با همکاری و کمک شما فعالان محترم صنعت ساختمان میسر نخواهد شد .

فعالان صنعت ساختمان می توانند در وب سایت ما ثبت نام کرده و محصولات و خدمات خود را در قالب آگهی نیازمندی های ساختمان معرفی نمایند .

در وب سایت ما گروه های مختلفی از مشاغل پیش بینی شده اند که کاربران می توانند براساس حرفه ای که در آن فعالیت دارند آگهی های مناسب و مرتبط با حوزه شغلی خود را در سایت معرفی نمایند .

دید ما یک دید کامل و متفاوت به صنعت ساختمان می باشد و افراد مختلف در شهر های مختلف می توانند آگهی های خود را در زمینه صنعت ساختمان در وب سایت ثبت نام نمایند.

سایت فعالان ساختمانی یک سایت با مسئولیت محدود می باشد که به دنبال مشاوره و خدمات حرفه ای برای فعالان صنعت ساختمانی است و این امر را با مدیریت اطلاعات جامع و کاهش اتکای خود به کاغذ ، از طریق اجرای اسناد الکترونیکی و نمایشگاه های آنلاین انجام می دهد و به دنبال بهره گیری از منابع در زمینه های تخصصی ساختمان برای تمام شهروندان ایرانی است که هدف آن معرفی تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه صنعت ساختمانی است و هیچگونه مسئولیتی در زمینه فروش کالا ندارد و دنبال ارائه خدمات درست به مشتریان با رعایت اصول مشتری مداری می باشد.      

  با تشکر  

مدیریت سایتتبلیغات

سایر سایت های ما